Met deze knop ga je naar het platform. Dit platform is ontwikkeld om jou te ondersteunen bij vragen die je hebt als je leven niet meer vanzelfsprekend is. Je kunt hier een profiel aan maken en kijk dan eens rond. We willen je prikkelen om op basis van je eigen afwegingen te bepalen wat jouw volgende stap is in het leven met… Het concept is ontwikkeld door Angelique van Dam en gebaseerd op de ervaringen die mensen hebben in het leren leven met osteoporose. Het leven is meer dan de aandoening en de diagnose. Daarnaast ben jij degene die er mee leeft en het beste kan bepalen welke keuze, veranderingen, aanpassingen er mogelijk zijn om je jouw leven zo comfortabel mogelijk te houden. Praten over veranderen is eenvoudig, veranderingen realiseren vaak een proces waarbij je steuntje in de rug kunt gebruiken. Met www.botinbalans.nl willen we daaraan bijdragen.

Search
X