Menu
600x258 Actiemail

Kom in actie voor goede reumazorg in uw gemeente!

Vindt u goede reumazorg belangrijk in uw gemeente? Zoals goede voorzieningen voor mensen met reuma, toegankelijke openbare ruimte en voldoende sport- en beweegaanbod.Dan is dit het moment om uw stem te laten horen! Zodat de lijsttrekkers in uw gemeente weten wat ze kunnen én moeten doen voor mensen met reuma.

Hoe helpt u mee?
Op 21 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Laat de lijsttrekkers in uw gemeente daarom nu weten dat u een reumavriendelijke gemeente belangrijk vindt. Dat bericht staat al voor u klaar op onze actiepagina ‘Reumavriendelijke gemeente’. Neem direct een kijkje en stuur heel eenvoudig drie reumavriendelijke aanbevelingen naar de lijsttrekkers in uw gemeente.

Laat uw stem horen
Het Reumafonds wil goede reumazorg in alle gemeenten voor de ruim 2 miljoen mensen met reuma. Help ons dit doel te bereiken. Stuur uw bericht met reumavriendelijke aanbevelingen naar de lijsttrekkers in uw gemeente.

Hartelijk dank voor uw betrokkenheid!

Facebook Comments
X