Skip to content

Stop niet met vitamine D en calcium!

Vele zorgverleners als ook de Osteoporose Vereniging ontvangen veel vragen en signalen van patiënten naar aanleiding van de genomen overheidsmaatregel per januari 2023 dat vitamine D en calcium niet meer worden vergoed uit de basisverzekering, ook niet op doktersvoorschrift.

Onze vereniging maakt zich hard voor betere zorg en maakt zich zorgen dat patiënten overwegen om te stoppen met de inname van vitamine D/Calcium mede vanwege de extra financiële kosten. Om het belang te benadrukken dit vooral niet te doen, hebben we een praktische folder gemaakt, waarin we uitleggen waarom het belangrijk is om niet te stoppen met de inname van vitamine D/Calcium en waarop je moet letten bij aankoop van deze supplementen.

De folder is te downloaden via onze website en zorgverleners kunnen deze folder in hun praktijkruimte neerleggen of meegeven aan de patiënten.

Samen maken we ons sterk voor betere zorg!