Skip to content

Webinar “Osteoporose en het omgaan met pijn”

Iedereen heeft wel eens pijn. Maar wat als je ernstige en/of chronische pijn hebt, die ingrijpt op je leven? Hoe ga je daarmee om?

Op donderdag 23 mei om 19.30 uur organiseren we een online webinar waarin Anna Raymann je informatie en tips geeft over hoe je kunt voorkomen dat de pijnklachten je hele leven overnemen. Anna Raymann is bekend van het boek  “Over leven met chronische pijn”. Maak met eenvoudige aanpassingen binnen zes maanden je leven weer leuk en zinvol, ondanks de pijn. Leden ontvangen een speciale korting op dit boek. In ons magazine Bot in Balans, april 2024 lees je meer hierover.

Via onderstaande link kun je je aanmelden voor dit webinar

https://osteoporosevereniging.webinargeek.com/osteoporose-en-het-omgaan-met-pijn