skip to Main Content

Calcium/vitamine D enquête afgerond

De Osteoporose Vereniging heeft aan het Zorginstituut ons bezwaren kenbaar gemaakt tegen het advies om calcium/vitamine D uit de vergoedingen van de basisverzekering te halen. Om onze bezwaren verder te onderbouwen, vroegen wij je om een enquête in te vullen. Daarmee wilden we inventariseren welke ervaringen je hebt met calcium/vitamine D.

Bijna 900 mensen vulden een van de 2 enquêtes in! Hartelijk dank daarvoor.

Al deze reacties geven ons veel informatie. Die gebruiken we in onze gesprekken met het Zorginstituut in de hoop dat de vergoeding in de basisverzekering blijft. Ook voor ons overige werk is de informatie belangrijk. Wij zullen al jullie opmerkingen en antwoorden verwerken en we hopen de belangrijkste punten daaruit later met je te delen.

De enquête is inmiddels gesloten. Je kunt niet meer invullen.

Facebook Comments
X