skip to Main Content

Nieuw webinar: ‘Hoe hoort mijn behandelplan eruit te zien?’

Waar bestaat de behandeling van osteoporose uit? In ons nieuwe webinar op 24 mei hoor je wat hierover in de herziene behandelrichtlijn komt te staan. Er is extra aandacht voor het onderdeel medicatie. Je kunt je nu al aanmelden.

Het webinar ‘Hoe hoort mijn behandelplan eruit te zien?’ gaat over de nieuwe behandelrichtlijn voor osteoporose en over de verschillende medicijnen die beschikbaar zijn. De behandelrichtlijn vertelt artsen wat de verschillende stappen zijn in de behandeling van osteoporosepatiënten. Prof dr. Joop van den Bergh, internist-endocrinoloog bij Viecuri in Venlo en onze voorzitter Harry van den Broek vertellen hier meer over.

Er zijn geen kosten verbonden aan het webinar. Iedereen met een telefoon, tablet, laptop of computer kan meedoen. We vragen je wel om je van tevoren op te geven. De bijeenkomst is op dinsdag 24 mei, 16.00 – 17.30 uur.

Geïnteresseerd? Geef je hier op.

Facebook Comments