Skip to content

Osteoporose en het moederschap; een webinar over zwangerschap en borstvoeding

Een webinar speciaal voor jonge vrouwen met osteoporose die een kinderwens hebben en ook meer willen weten over de combinatie osteoporose en borstvoeding. Op 3 oktober a.s. hebben wij speciaal voor jou een webinar over dit onderwerp.

Tijdens de zwangerschap en borstvoeding ondergaat het lichaam van een vrouw verschillende veranderingen. Op welke manier hebben de hormonale veranderingen tijdens de zwangerschap en borstvoeding invloed op de botten, calciumgehalte etc?

Dr. Natasha Appelman-Dijkstra, internist endocrinoloog LUMC vertelt jou meer hierover en beantwoordt jouw vragen tijdens het webinar op 3 oktober van 20.00 tot 21.30 uur

Je kunt je alvast aanmelden via onderstaande link:

https://osteoporosevereniging.webinargeek.com/osteoporose-en-het-moederschap-webinar-over-zwangerschap-en-borstvoeding

Het webinar is gratis voor leden en niet-leden.

Graag tot ziens op 3 oktober a.s.