skip to Main Content

Save the date: 7 Mei Algemene Ledenvergadering

Ben je lid van de Osteoporose Vereniging? Dan nodigen we je van harte uit voor onze Algemene Ledenvergadering op 7 mei van 10.30 tot 13.30 uur in Amersfoort.

In de afgelopen twee jaar was onze ALV online, maar nu kunnen we elkaar weer echt ontmoeten. In de Ledenvergadering legt het bestuur het jaarverslag en de financiële verantwoording voor aan de leden. Verder vertellen we waar we mee bezig zijn en welke plannen we hebben voor 2022 en daarna. De vergaderstukken vind je vanaf 18 april op onze website.

Datum: Zaterdag 7 mei 2022

Waar: Seats to meet, Stationsplein 49, Amersfoort

Tijdstip: 10.30 – 13.30 uur

Lunch: inbegrepen

Inschrijven kan hier:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Facebook Comments
X