Skip to content

Save the date: Algemene Ledenvergadering 2024

Iedereen die lid is van de Osteoporose Vereniging krijgt de kans om mee te praten over onze organisatie. Dat kan op onze jaarlijkse algemene ledenvergadering (ALV) op 4 mei. Tijdens deze vergadering staan de volgende zaken o.a. op de agenda: het algemene beleid, de financiën, de activiteiten van het afgelopen jaar en de plannen voor het nieuwe jaar.

Bovendien is er ook veel ruimte om elkaar te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. Kom je ook?

Met onderstaand formulier kun je je aanmelden tot en met 26 april, of via projecten@osteoporoseverenging.nl

  • Datum: Zaterdag 4 mei 2024
  • Waar: People@places (voorheen Seats2Meet), Amersfoort CS
  • Inschrijven: via onze website
  • Tijdstip: 10.30 – 13.30 uur
  • Lunch: inbegrepen

Sorry. Dit formulier is niet langer beschikbaar.