Ga naar hoofdinhoud

Webinar “Osteoporose en wervelbreuken; de kracht van in beweging blijven”

Vanaf het moment dat je weet dat je osteoporose of osteopenie hebt, is bewegen een belangrijk onderdeel van je dag. Ook met zwakke wervels of wervelbreuken is het belangrijk om op een goede en juiste manier in beweging te blijven.

Welke bewegingsactiviteiten zijn goed en welke bewegingen kun je beter niet doen met wervelbreuken? Eva Jacobs, Orthopedisch chirurg, junior staflid MUMC en Wendy Clement, MSc Geriatriefysiotherapeut Chronisch Zorgnet, geven je adviezen en praktische tips tijdens het webinar “Osteoporose en wervelbreuken; de kracht van in beweging blijven” op 1 november om 19.30 uur.

Je kunt je nu alvast inschrijven voor dit webinar via onderstaande link.

https://osteoporosevereniging.webinargeek.com/2-osteoporose-en-wervelbreuken-de-kracht-van-in-beweging-blijven

Facebook Comments